Kdo tu straší

6. listopadu 2011 v 17:58 | Orlageddon
BOO.
Toto je autorův profil. Byli jste varováni. (Protože ten profil, jak ho tu na blog.cz máme, prostě nesedl.)


"Udržujte paniku! Není důvod ke klidu!" - kdosi z Tuláků

"Kde blb, tam nebezpečno." - Jan Werich

"Interpreter je hlasem šíleného. Více nepříjemné je němým doporučením." - Google překladač

Kdo tu tedy straší?
Vlastní jméno je A-to-jste-nečekali-co-a H-to-nemusíte-vědět-ová.
Jméno, kterým mi říkejte, je Orlageddon. Nebo Orl, nebo Orlan. Klidně i, co já vím, Orlinka nebo Orel (orel volá skřivana, ozvěte se, skřivane). Jak chcete. Nejsem osoba, co by vás zabila za špatnou výslovnost nebo něco.
Celé jméno? Orlaniss Vuorinen-Killjoy-Creep. Tohle jméno se ale měňavkovitě proměňuje, takže bych mu nevěřila.
Jsem osoba tisíce jmen, ještě bych určitě ze šuflete vykopala pár Alias, Vaíli Toruuna a podobně, takže jména necháme být.

Jak vypadá?
Dobrá otázka! To byste chtěli vědět, co? :B
No... řekněme, že jsem osoba tisíce podob... Ale obecně platí, že pokud to má cylindr, kabát až na zem a tváří se to jako kriminálník, tak to asi bude jedna z nich. Nejpřesnější vyjádření internetového alter-ega zatím vypadá asi tak, jak ho vidíte výše.

Co tu dělá?
Čmárá, antipíše (rozumějte: dělá ostudu normálním spisovatelům) a publikuje různé náhodné vejšplechty. Jinými slovy je tu pro zábavu, tak ji neberte moc vážně. :3

Kolik je jí let?
Třináct. Boo.

NÁVOD K POUŽITÍ
Před použitím nutno uplatit, jinak máte smůlu. :B Nejlépe kofolou, kofilou nebo něčím, co má v sobě chilli.
Na všechno potřebuje hrozně moc času, ke všemu se musí kopat a stejně zadání splní až na poslední chvíli. Tím pádem používejte, jen pokud není jiná možnost.

VAROVÁNÍ
Mírně posedlá skupinami Lordi, Sabaton a Creature Feature. Řekněte o těchto třech křivé slovo a budete eliminováni. Občas má sklony k jančení, zvláště pokud jedna z řečených skupin vydá album. (Viz spodek článku Podzimní romance, kde objevila nové album CF. Squeee!
Má též sklony k posedlosti japonskými postavičkami, typu Vocaloid Gakupo, Count D z Pet Shop of Horrors nebo Undertaker z Kuroshitsuji (teď vážně; četla jsem jen kousek a všechny postavy kromě něj, včetně Ciela, Sebastiana atd., mě iritovaly tak, že jsem toho nechala a pořád dokola opakuju šestou kapitolu :D lol).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krasivija Krasivija | Web | 6. listopadu 2011 v 21:37 | Reagovat

Dobrý profil. Člověk se i zasměje.

2 Madrak Madrak | Web | 27. listopadu 2011 v 12:15 | Reagovat

Heh, u mě se nebudeš muset obávat (respektive já se nebudu muset obávat :-D)že o těch třech skupinech řeknu křivý slovo :-D A kde Alice Cooper a Rob Zombie? ;-) :-D Jinak jsem asi jeden z mála štastlivců v blogovém světě, kterému jsi prozradila svoje příjmení :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama